Avon Imari  – savaldzināšanas māksla

Avon Imari – aromāts, kas pievilina

 Vai tu vari iedomāties aromātu, kas apvieno visas nesasniedzamās lietas? Vienā un tajā pašā laikā vēss, silts un ass, pieredzējis un izteiksmīgs. Šāds ir Imari – visapburošākais aromāts!

Smarža ir pati mistiskākā no maņām, bet tai pat laikā nepietiekami novērtēta. Tas, ko mēs saožam, ietekmē mūs tik pat ļoti, kā tas, ko mēs redzam un dzirdam, dažreiz pat mums to neapzinoties. Tas attiecas uz darbu un privāto dzīvi, bet visvairāk… uz mīlestību.

Ir teikts, ka tas, kurš māk prasmīgi izmantot aromātu, būs savaldzināšanas speciālists. Pārbaudīsim, vai tā ir patiesība!

Imari: jūties savaldzināta

Jaunais Imari aromāts ir pilns mistērijas un apburošas kaisles. Uz ādas tas saglabājas ilgu laiku, un laika gaitā tas maina savu aromātu, atklājot jaunas, fascinējošas aromāta notis.

Dominējošās aromāta notis ir kazene un zaļais ābols, tām seko rozes, jasmīna un pačūlijas aromāts. Šīs kompozīcijas kulminācija ir saldā vaniļa. Vai tu vari iedomāties vēl vilinošāku kompozīciju?

article-pic

Kam ir domāts Imari?

Imari vislabāk būs piemērots jutekliskai un pārliecinātai sievietei, kurai nav bail būt sievišķīgai. Ja tu jūties apburoša, skaista, jutekliska, bet vēlies paspilgtināt šīs kvalitātes, tad šis aromāts ir domāts tieši tev!

Imari aromāts vislabāk iederēsies elegantā pasākumā, romantiskā randiņā sveču gaismā, randiņā ar mīļoto vai kādā īpašā vakarā, kas būs neaizmirstams.

Brīdinājums: lietot uzmanīgi! Rezultāti var būt ŠOKĒJOŠI! Iegādājies jauno aromātu jau tagad!

imari

Imari Elixir tualetes ūdens

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s