5 iemesli, kādēļ tev būtu jāizvēlas auzu pārslas

Ko tu vēlētos visvairāk sev un saviem mīļajiem? Labu veselību un pozitīvu enerģiju, lai sastaptu jaunus izaicinājumus ar smaidu. To ir tiešām viegli piepildīt! Sāc ar auzu pārslu biezputru brokastīs!

Tu domā: rūpes, tu saki: auzu pārslas!

Auzu pārslas ir viens no veselīgākajiem ēdieniem! Auzu pārslas ir svarīga veselīgu diētu sastāvdaļa, jo tā piešķir daudz enerģijas, tai pat laikā saglabājot zemu glikēmisko indeksu, tādēļ tās palīdz saglabāt veselīgu ķermeņa svaru. No kā tās iegūst savas labās īpašības? Auzu pārslas satur beta glikānu, tā ir šķiedrviela, kas liek mums justies paēdušiem un apmierinātiem. Tās darbojas kā barošanas trakta izolators – pārklājot to ar lipīgu slāni, kas palēnina cukura absorbciju. Tās palīdz stabilizēt cukura līmeni asinīs.

Auzu pārslas darbojas arī kā probiotikas, kas uzlabo zarnu peristaltiku. Auzu pārslas ir lieliskas zāles, lai samazinātu cukura līmeni asinīs un holesterīna līmeni. Tās strādā kā antioksidanta un pret iekaisuma vielas. Auzu pārslas ir labs magnija avots, tādēļ tās uzlabo koncentrēšanās spējas. Noteikti izbaudi to īpašās iedarbības.

Veselīgas brokastis

Ja tu vēlies uzlabot savu darba spēju pirms sarežģītas sanāksmes, vēlies palīdzēt bērniem sagatavoties kontroldarbiem un saglabāt enerģiju sacīkstēm skolā, vai savam mīļotajam sniegt prieka devu pirms mājas tīrīšanas un iepirkšanās – nav nekā labāka tavai ģimenei par auzu pārslām brokastīs! Silta auzu pārslu biezputra ar žāvētiem augļiem un medu ir lielisks enerģijas avots. Šāda veida maltīte uzlabo izturību un novērš izsalkuma sajūtu daudz ilgāk, nekā ierastās sviestmaizes. Vēl jo vairāk, to ir ļoti viegli pagatavot. Vienkārši pārlej verdošu ūdeni vai pienu pār auzu pārslām un ļauj tām dažas minūtes ievilkties, un tad tās ir gatavas!

article

Lieliskas vakariņas

Auzu pārslas iesakām arī vakariņās! Auzu pārslas satur magniju, kā arī kāliju, triptofānu un B6 vitamīnu, šīs vielas ražo nepieciešamo serotīna devu smadzenēs. Kad sāk krēslot, serotonīns pārvēršas par melanīnu, vielu, kas regulē dienas ciklu un palīdz mums aizmigt. Bērni, paēduši auzu pārslu putru, pa nakti nemodīsies no izsalkuma! Veselīgs, mierīgs miegs kalpos kā enerģijas avots nākamajai dienai!

Ādas kopšana

Auzu pārslas ir ne tikai lielisks ēdiena avots! Tās lieliski strādā ādas kopšanā un kosmetoloģijā. Auzu pārslas vari samalt un lietot kā sejas masku vai pīlinga līdzekli. Ja tu vēlies izmantot jau gatavus produktus, tad izvēlies tādus, kuru sastāvā ir auzu pārslas. Izmanto barojošo sejas attīrītāju no jaunās Avon Care līnijas, pēc tam izmanto tās pašas līnijas barojošo sejas krēmu. Šie produkti ātri atjaunos ādas ērto sajūtu.

Ķermeņa attīrīšanai izmanto maigo dušas želeja no Avon Care jaunās līnijas – tā atsvaidzina, baro un mitrina ādu, pēc dušas uzklāj daudzfunkcionālo sejas, roku un ķermeņa krēmu. Auzu pārslas ir droši lietot alerģiskiem cilvēkiem, tāpēc tu to droši vari uzklāt uz visa ķermeņa. Tās arī ir labas bērniem un tavam mīļotajam – jaunā Avon Care līnija ir piemērota visai ģimenei. Tā satur nomierinošo kumelīti, kas ir īpaši svarīga ādas kairinājuma novēršanai ziemas laikā.

care

Auzu pārslas atjauno!

Auzu pārslas iesaki visiem – gan vecākiem, gan vecvecākiem. Tu viegli varēsi ieraudzīt mammas enerģijas lādiņu un, ka tētim ir vairāk enerģijas spēlējoties ar mazbērniem. Iepriecini mammu un uzdāvini viņai produktus no Avon Care līnijas. Auzu pārslas satur aminoskābi, kas stimulē kolagēna rašanos.

Tu noteikti šo labvēlīgo efektu varēsi novērot arī uz savas ādas.

Viss ir ļoti vienkārši ar auzu pārslu biezputru! Iegādājies Avon Care jauno līniju jau tagad!

care

Avon Care līnija ar barojošām auzu pārslām un nomierinošo kumelīti

 

 

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s