5 stilīgākās dekoratīvās kosmētikas tendences 2017. gadam

Gada sākums ir lielisks laiks, kad painteresēties par jaunākajām tendencēm, kas ietekmēs mūsu stilu turpmākajos mēnešos. No visām jaunākajām tendencēm izvēlējāmies tās, kas prezentētas pēdējās nedēļās. Mēs iedvesmojam – Tu radi!

Acu zīmuļa divkāršā nozīme

Acu zīmulim, labākajā gadījumā daudzfunkcionālam, ir jābūt tavā kosmētikas somiņā, ja esi tendenču entuziaste. Tam nebūtu jākalpo tikai kā rīkam, kas velk jaukas līnijas uz plakstiņa, bet gan rīkam, kas var izveidot dažādus mākslinieciskus efektus, pateicoties zīmuļa galiem, platākiem vai šaurākiem.

Šajā sezonā grima māksliniekiem ir daudz ideju: sākot no “kaķacs” grima uz augšējā un apakšējā acs plakstiņa, līdz pat efektam kā Hindu dievietei, un pat izpludinātām līnijām kā mākslinieka gleznā.

Lieto acu zīmuli tā kā parastu zīmuli – velc līnijas, izpludini, tev nav obligāti jāvelk klasiskas līnijas, esi radoša.

Piemērs, lietojot Avon Mark. acu zīmuli: izpludini pelēkas acu ēnas uz augšējā un apakšējā acs plakstiņa, izveido “kaķacs” līnijas uz augšējā plakstiņa ar platāku galiņu, pēc tam uzvelc līniju uz apakšējā plakstiņa ar šaurāku galiņu. Šis grims liks tavām acīm izskatīties vienkārši lieliski.

eyeliner-in-a-double-role

Vaigu sārtums ir jaunais bronzeris

Gadu gadiem pārlieku nenovērtēts, vaigu sārtums beidzot ir kļuvis par nr. 1., un šajā sezonā varam droši teikt, ka bronzeris ir palicis ēnā.

Visi rozā toņi, no maigiem līdz spilgtiem, pat izgaismojošie, no delikāta persika līdz intensīvam sarkanajam, ir redzami dažādās modes nedēļās.

Šīs sezonas iedvesma ir izteiksmīgs, dinamisks grims no trakajiem astoņdesmitajiem! Tāpat, kā reiz Debija Harija no grupas Blondies uzklāja vaigu sārtumu.

Viņas izskats iedvesmojis daudzus grima māksliniekus lietot izteiksmīgu vaigu sārtumu, ne tikai uz vaigiem, bet arī uz deniņiem un pieres. Tieši tā! Pašlaik liela tendence ir konturēt ar rozā, tāpat kā to darīja disko zvaigznes!

Izmēģini Avon Mark. krēmveida vaigu sārtumu. Uzklāj to uz vaigiem un deguna, maigi uzklāj arī uz acs plakstiņiem. Kontrastējot ar ļoti gaišu ādu, šis izskats ir pat ļoti romantisks.

Ja tu vēlies izskatīties ļoti stilīgi, tad uzklāj vaigu sārtumu uz vaigiem, pieres, uzklāj spilgtas acu ēnas un tu esi gatava!

blush-is-the-new-bronzer

Popārts uz acs plakstiņiem

Trakie astoņdesmitie, varavīksnes toņi uz plakstiņiem, spilgtas krāsas uz sejas un tādas popzvaigznes, kā Blondie, Deivids Bovijs, Madonna, Iman un Džerijs Halls.

Pēc daudziem gadiem, kad neitrāls grims ir bijis pats populārākais, beidzot krāsas ir atpakaļ modē.

Tas ir kā pamats interesantam un radošam grimam, jo skaistas varavīksnes krāsas grimā prasa pieredzi un tā nēsāšana prasa drosmi. Šī sezona bez šādiem toņiem ir neiedomājama: gatavojies ieviest krāsas savā ikdienas grimā!

Izmēģini skaistu dūmakaino grimu sarkanā toni vai uzkrāso dzeltenas acu ēnas – jo izteiksmīgāk, jo labāk. Avon Mark. ir īpašs zīmulis, kas atgriezīs astoņdesmito gadu ultra violeto toni. Platais gals ļaus zīmēt ekspresīvas līnijas un grafiskas acu kontūras, tai pat laikā ar otiņu varēsi izpludināt krāsu uz visa plakstiņa.

pop-art-on-eye

Mirdzoša āda

Tā ir vairāk, kā tikai vienkārša dekoratīvās kosmētikas tendence, un ir sasaistāma ar ikdienas kopšanu un rīta skaistuma rutīnu.

Izgaismotāju ēra ar izgaismojošām daļiņām ir pagājusi, tagad labi mitrinātai un barotai ādai pašai vajadzētu izstarot dabīgo mirdzumu.

Kā to panākt ar dažiem vienkāršiem soļiem?

Uzklāj labu, mitrinošu krēmu, nedaudz pagaidi, tad uzklāj Avon Mark. grima bāzi, kas izlīdzinās un matēs ādu. Pēc tam, uzklāj Avon Mark. krēmpūderi, kas izlīdzinās ādu un piešķirs tai vieglumu. Tad uzklāj Avon Mark. krēmveida vaigu sārtumu uz vaigiem un nedaudz virs tiem.

Neuzkrītoša un mirdzoša! Neaizmirsti visas dienas garumā dzert ūdeni – tas palīdzēs mitrināt ādu no iekšienes un saglabāt veselīgo mirdzumu.

luminous

Lūpu spīdums

Aizmirstais lūpu spīdums atgriežas slavas virsotnē 2017 gadā. Ņujorkas tendence  – mazāk ir vairāk – kļuvusi par internacionālu skaistuma principu. Lūpu spīdums, vislabāk caurspīdīgs, sniedz lielas pārmaiņas salīdzinot ar smagnējo matēto lūpu krāsu. Lūpu spīdums piešķir dabīgu lūpu palielināšanu, spīdumu un jaunavīgu izskatu. Šāda veida kosmētika lieliski izskatīsies ar mirdzošu ādu, un liks tai izskatīties dabiski skaistai. Avon Mark. ir sagatavojis lūpu spīdumu ar 3D efektu caurspīdīgos toņos. Ideāls produkts, kas lieliski saskanēs ar visiem ādas toņiem.

lip-gloss

Iegādājies jauno Mark. kolekciju jau tagad!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s