Šajā pavasarī nomaini krēmu! Mēs palīdzēsim!

Šī sezona ar karstām, sausām telpām, salu un vēju beidzot ir izskaņā! Ziema ir pats sliktākais laiks ādai. Tagad tev ir nepieciešams kaut kas jauns, lieliski piemērota ikdienas kopšana, lai tava āda varētu atgūt krāsu un elastību. Nomaini krēmu šajā pavasarī. Uzzini, kāpēc tas būtu nepieciešams!

widget

Problēma: Bāla āda, noguris izskats, nedaudz grumbiņu, atūdeņojusies āda.

Tev ir nepieciešama kosmētiskas palīdzība, lai atjaunotu šūnu struktūru. Izvēlies krēmu ar hialuronskābi. Šī viela parasti ir epidermā, bet pēc ziemas tev jāpalīdz tai attīstīties. Galvenais vielas pienākums ir apvienot ūdens molekulas, kas ir ļoti svarīgs solis atūdeņojušās ādas uzlabošanai.

Krēms ar hialuronskābi atgriezīs ādai nepieciešamo mitruma līmeni, samazinās tās jutību, kā arī novērsīs savilktas ādas sajūtu pēc attīrīšanas un pirms grima uzklāšanas.

Ja tu vēlies iegūt ātrus rezultātus, tad izmēģini krēmu un masku naktij no Anew Clinical. Šis produkts ir lieliski piemērots jutīgai un delikātai ādai.

Problēma: pēc ziemas dziļas grumbas, noslīdējusi, atūdeņojusies, nespodra āda, kas līdzinās pergamenta papīram

Tev ir nepieciešama kosmētika, kas iedarbojās, kā liftinga līdzeklis. Krēmi, kas satur L – arginīnu šim gadījumam ir labākā izvēle. L – arginīns ir aminoskābe, kas ir atbildīga par dziļāko ādas slāņu mitrināšanu, tā iedarbojas kā precīzs liftinga līdzeklis, uzlabojot sejas kontūras un sejas elastīgumu.

Izmēģini jauno Anew Platinum dienas un nakts krēmu, bet, ja vēlies ātrākus rezultātus, tad ik pa laikam uzklāj arī īpašo serumu. Šādi produkti sniedz lieliskus rezultātus nekavējoties un var būt kā papildelements ikdienas sejas kopšanas rituālā, neskatoties uz ādas tipu.

Anew Platinum ir produkts, kas paredzēts nobriedušai ādai, bet tu to vari lietot neskatoties vai tev ir 40 vai 50 gadi. Svarīgākais ir problēmas novēršana! Bet, ja tev šķiet, ka nav nepieciešami produkti 55+, izmēģini nostiprinošo krēmu sievietēm 45+, kā piemēram, Nutra Effects krēmu ar Active Seed kompleksu un advanced antioxidant kompleksu. Tava āda ātri vien atgūs mirdzumu!

Problēma: Lielas poras, nevienmērīgs ādas tonis, nepilnības un mazas krunciņas

Āda mainās ejot gadiem: jaunāka āda bieži vien ir slikti mitrināta, veido liekās taukvielas un mēdz rasties pumpas. Papildus, ziemas laiks pastiprina nevienmērīgu ādas toni un lielas poras. Sliktas ādas mitrināšanas rezultātā radīsies pirmās krunciņas. Kāds ir līdzeklis, lai novērstu šīs problēmas? Vislabākajā gadījumā krēms ar zīda ekstraktu, kas ātri izlīdzina ādu, samazinās poras, uzlabos šūnu struktūru un izlīdzinās ādas toni.

Izmēģini Anew Vitale dienas un nakts krēmu. Pārliecinies, ka papildus lieto acu krēmu, maigajai ādai tieši zem acīm. Tam vari izmantot Anew Clinical Infinite Lift krēmu.

Kad ādas nepilnības ir pati redzamāka problēma, izmēģini Clearskin Emergency līniju; šī līnija piedāvā daudz dažādus attīrošos un ādas kopšanas produktus.

Problēma: Nevienmērīgs ādas tonis

Ja tava galvenā problēma ir nevienmērīgs ādas tonis, izmēģini produktus ar strelīcijas sēklu eļļu, kas nekavējoties atgriezīs ādas mirdzumu, un tās skaisto krāsu. Izvēlies barojošo un izgaismojošo kosmētiku no Nutra Effects sērijas.

Atsakies no tonālā krēma, vai tā vietā izvēlies BB krēmu! Izmēģini, piemēram, Avon Nutra Effects BB krēmu, lielisks produkts gludai ādai bez problēmām. Tas maskē ādas problēmas, tai pat laikā mitrinot. Strelīcijas sēklu eļļa samazina ādas nevienmērīgu toni un nepilnības, tai pat laikā piešķirot matētu izskatu.

Problēma: Sausa, raupja āda, bez redzamām krunciņām, bet ar novājinātu aizsargājošo barjeru

Ja šī ir tava problēma, tad zini, ka pat vismazākās temperatūras izmaiņas var paspilgtināt tavu ādas jutību. Tev ir nepieciešama kosmētika, kas atjaunos ādas līdzsvaru un dziļi mitrinās epidermu. Izmēģini produktus, kas satur Omega 3, 6 un 9 skābes. Tās nodrošina dziļu ādas barošanu, ātri samazinot savilktu un raupju ādu. Izmēģini Anew Nutri-Advance krēmu.

Neskatoties uz tavām ādas vajadzībās, atceries, ka produktiem, kurus izvēlies ziemai, jāsatur UVB/UVA aizsargvielas, lai varētu mierīgi izbaudīt pirmos pavasara saules starus!

 

Kā pārliecināties vai āda ir sausa vai taukaina?

Uzmanīgi attīri ādu – šis ir svarīgs solis, lai krēms pareizi iedarbotos. Šoreiz neuzklāj dekoratīvo kosmētiku, bet nogaidi 15 minūtes. Paņem papīra loksni un piespied to pie sejas.

Sausa āda – tieši pēc sejas nomazgāšanas jūti nepatīkami savilktu ādu un niezi.

Normāla āda – pēc dažām minūtēm nav novērojamas liekās taukvielas uz sejas, un uz papīra loksnes nav taukainu nospiedumu, kā arī nejūti savilktas ādas diskomfortu.

Jaukta āda – uz papīra loksnes ir novērojams taukains nospiedums no T zonas un deguna. Šajās vietās arī visbiežāk veidojās pumpas un nieze. Tavi vaigi ir sausi un neelastīgi, tāpat kā āda acu zonā.

Taukaina āda – uz papīra loksnes ir liekās taukvielas; tu bieži vien cīnies ar melnajiem punktiņiem un pumpām.

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s