Skaistu matu noslēpums

Kā atjaunot matus mājas apstākļos un iegūt profesionālus rezultātus?

Vai tev patīk, kā mati izskatās pēc salona apmeklējuma? Mīksti, maigi, mirdzoši – būtu ideāli, ja tie tādi paliktu ilgāk! Vai jāapmeklē salons katru dienu? Nē, tas nav nepieciešams – tagad ir iespējams iegūt šādus rezultātus arī mājas apstākļos. Aplūko dažus vieglus ieteikumus skaistiem matiem.

Ik pa dažām dienām par matiem parūpējies nedaudz vairāk. Uzmanīgi tos izķemmē un atrodi īpašu matu kosmētiku, kas iedarbosies uz matu struktūru. Izvēlies produktus, kuru sastāvā ir atbilstošas sastāvdaļas. Labākie rezultāti tiek iegūti lietojot produktus no profesionālām līnijām, tādām, ko izmanto labākie stilisti frizētavās.

article-pic1

Kā izvēlēties pareizus matu kopšanas produktus?

Ikdienas kopšana, žāvēšana, taisnošana, matu lakas un laiks iespaido matu izskatu. Cepuru valkāšana un telpas ar gaisa kondicionieri liks taviem matiem izskatīties nespodriem. Kad tie ir bojāti, sausi un elektrizējas, izvēlies produktus, kas cīnās ar īpašām problēmām un atgriež matiem lielisko izskatu!

Šādu matu kopšanu sniedz Advance Techniques BB līnija ar aļģu kompleksu un Advance Protection tehnoloģiju. Ar šiem inovatīvajiem matu kopšanas produktiem tev pietiks, lai atgrieztu matu mirdzumu un lielisko izskatu. Aļģes ātri uzlabo bojātus matus, atjauno to struktūru un aizver matu zvīņas. Šis ir ideāls variants, ja tu bieži lieto matu žāvētāju, balinātāju vai bieži krāso matus.

Profesionāla matu atjaunošana – lielisks līdzeklis mājas apstākļiem!

  1. Sāc ar uzmanīgu matu izmazgāšanu. Maigais, krēmīgais Advance Techniques BB šampūns ar aļģu kompleksu maigi attīra matus. Izmazgā tos tā pat kā pie friziera, tai pat laikā masējot skalpu.
  2. Pēc uzmanīgas matu izskalošanas, ieklāj kondicionieri vai krēmīgo masku ar aļģu ekstraktu no tās pašas līnijas. Atstāj to uz dažām minūtēm, lai tās sastāvs varētu iedarboties – noslēgt zvīņas un atjaunot matu struktūru. Skaistais maskas vai kondicioniera aromāts tevi nekavējoties aizvedīs uz pludmali.

article-pic2

Ja tu vēlies izvairīties no atkārtotas matu skalošanas, tad izvēlies balzamu, kas nav jāizskalo. Ieklāj to mitros matos. Papildus tas arī aizsargā matus ieveidošanas laikā no matu žāvētāja un taisnotāja negatīvās iedarbības.

  1. Ietin matus dvielī. Uzreiz tos nesusini, ļauj tiem dažas minūtes pašiem pažūt.
  2. Izžāvē un maigi izķemmē matus, vislabāk ar dabīgo sariņu matu suku. Nerauj matus, padari šo procesu patīkamu.
  3. Izķemmētus matus ir ļoti viegli ieveidot. Tu vari saglabāt matu frizūru viegli izsmidzinot matu laku, lai gan lietojot profesionālus matu kopšanas produktus, tev tas nebūs vajadzīgs.

Izbaudi skaistus, tikko kā no salona matus!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s