Vai tev nepietiek laika? Parūpējies par ādu vienā mirklī!

Būsim patiesas – mēs visas vēlamies lielisku ādu, bet nevaram atrast īpašus vai daudzfunkcionālus līdzekļus. Zini, ka Avon ir sagatavojis ko tādu, kas tev palīdzēs.

Pēdējo gadu laikā daudzfunkcionālā kosmētika ir ieguvusi lielu popularitāti. Lūpu krāsas nav domātas tikai lūpu krāsošanai, tām arī ir jārūpējas par lūpām. Tā pat ir arī ar pretgrumbu krēmiem.

Tiem vajadzētu ne tikai ātri iedarboties, uzlabot ādas izskatu un novērst nepilnības, bet arī būt kā dekoratīvās kosmētikas bāzei un uzlabot ādas toni. Vai tas vispār ir iespējams?

Krēms “3 vienā”? JĀ!

Eksperimentēt nav slikti, bet to darīt uz savas ādas var būt bīstami. Viena no lielākajām kļūdām skaistumkopšanā ir nepareiza ikdienas kopšana… un pārlieku daudz kosmētikas lietošana. Mēs tiecamies uz labāko efektu, bet rezultāti var būt neapmierinoši.

Ja sejas āda nav laba un kosmētikas somiņa plīst pa vīlēm, būtu laiks piebremzēt. Vairāk ne vienmēr nozīmē labāk!

Jaunais Anew Reversalist Complete Renewal daudzfunkcionālais krēms ir lieliski piemērots šādām situācijām. Tas iedarbojas, kā pretgrumbu krēms, korektors un BB krēms. Ja tu dekoratīvo kosmētiku neuzklāj katru dienu, vai tev patīk neitrāls izskats, tad šis krēms var pat aizstāt tonālo krēmu. Tu vari iegūt lieliska izskata ādu tikai vienā, vienkāršā solī.

widget

Kā tas iedarbojas?

Pieredze ir rādījusi, ka daudzfunkcionāliem līdzekļiem var nebūt tik laba kvalitāte, bet ne šoreiz!

Anew Reversalist Complete Renewal daudzfunkcionālais krēms ir labi izveidots produkts. Pirmkārt, tas samazina grumbiņas un nostiprina ādu pateicoties Tri-Elastinex tehnoloģijai. Otrkārt, tas samazina nepilnības, izkliedē gaismu, lai optiski izlīdzinātu sejas ādu, samazina grumbiņu izskatu un poru redzamību. Un visbeidzot, tas izlīdzina ādas toni un piešķir tai veselīgu izskatu.

Šis viss tikai vienā solī! Šāds ir Avon patentētās Multi-Blur tehnoloģijas efekts. Tev tas ir jāizmēģina – protams, uz pašas ādas!

 

Pierādījumi? Mums ir kārtīgi pierādījumi!

93% no sievietēm, kas izmēģināja Anew Reversalist Complete Renewal daudzfunkcionālo krēmu novēroja atjaunotākas ādas izskatu, samazinātas grumbiņas un dabīgi izlīdzinātu ādas toni. Efekti ir novērojami jau pēc pirmās lietošanas reizes, un ar katru nākamo lietošanas reizi rezultāti kļūst izteiksmīgāki.

Atceries, ka to, kā mēs rūpējamies par ādu varēsim novērot pēc 10 līdz 20 gadiem. Nav vērts lietot metodes, kas nestrādā uz tavas ādas.

Sāc savu daudzfunkcionālo revolūciju ar Anew Reversalist Complete Renewal daudzfunkcionālo krēmu un izbaudi skaistas, gludas ādas efektu bez grumbiņām. Kopš šī brīža!

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s