Jane Birkin make-up look

AVON dekoratīvās kosmētikas produktus meklē šeit: http://bit.do/produkti

Advertisements

Kā izcelt skatienu ar krēmveida acu ēnām?

Mūsu grima vēstnese Gita Šildere Tev parādīs, kā radīt valdzinošu skatienu ar Avon Mark 18h Artist acu ēnas Forever Bronze.

Izmantotie produkti –

Sejas pamats:
https://www.avon.com/product/avon-tru…
http://www.avon.lv/PRSuite/static/p/l…

Uzacis:
http://www.avon.lv/PRSuite/static/p/l…

Acīm:
http://www.avon.lv/PRSuite/static/p/l…
http://www.avon.lv/PRSuite/static/p/l…
http://www.avon.lv/PRSuite/static/p/l…

Lūpas:
https://www.notino.co.uk/avon/mark-li…

Otas:
http://www.avon.lv/PRSuite/static/p/l…

Kā soma tev var uzlabot noskaņojumu lietainās dienās?

Labi, vispirms parunāsim par faktiem:

Tāpat kā daudzas citas Avon somas, arī šī ir “2 vienā” soma: tu vari to nēsāt kā rokassomu vai šķērsām pāri. Noņem siksnu un nēsā somu aiz roktura vai noloki augšējo daļu un nēsā šķērsām pāri ar garo, regulējamo siksnu. Iespējams, somas augšdaļa tev atgādina zebrādu, taču mēs garantējam, ka nevienam dzīvniekam netika nodarīts pāri, lai radītu šo somu – tā ir izgatavota no izturīga PVC materiāla. Izmēri: 40 x 17 x 31 cm – lai tu varētu ielikt tajā visu, ko vēlies, sākot ar savu kosmētikas maciņu līdz pat pudelei ar dzīves ugungrēkus apdzēsošu sidru. Roktura augstums ir 20 cm, un noņemamā un regulējamā siksna var izstiepties līdz pat 112 cm.

bag_art1

Tātad, tā ir melnā un baltā krāsā – un nav piemērota vasarai, vai ne? Mēs nepiekrītam. Vai atceries pēdējo gadu vasaras šeit? Mums nepatīk būt sliktu ziņu pienesējiem, bet ļoti iespējams, ka vismaz puse no vasaras būs diezgan pelēcīga. Tāpēc tev tam jābūt gatavai! Tieši šī soma palīdzēs tev pārdzīvot šādas dienas – tā lieliski piestāvēs tavam apģērbam un lietussargam. Taču tā var arī būt jauks kontrastējošais elements, kad izvēlies ģērbties visa baltā saulainās dienās.

Atpakaļ uz piedāvājumu >>

Tu neticēsi, cik vienkārši ir veikt pedikīru!

Ar baterijām darbināmā pēdu vīle ir labākā izvēle tiem, kam nav ne jausmas, ko uzdāvināt savam vīram, mammai, labākajai draudzenei vai kaimiņam, kurš pabaro tavu kaķi, kad dodies atvaļinājumā. Jo ikviens taču sapņo par perfektām kājām – pat tavs ļoti vīrišķīgais “man nav svarīgi, kā izskatos” vīrs. Jo ideāls pedikīrs vienkārši paceļ tevi septītajās debesīs, neatkarīgi no tā, kas tu esi! Un ar šādu vienkārši lietojamu, ar baterijām darbināmu ierīci, tas ir paveicams super viegli.

roller_art2Tieši tāpēc ar baterijām darbināma pēdu vīle ir tik populāra, un ne tikai mūsu – arī konkurentiem to pārdošanā veicas ļoti labi. Lai gan mēs nevaram iedomāties kāpēc, jo mūsu vīle ir tik pat kvalitatīva, un tikai par pusi no konkurentu cenas!

 

 

 

Atpakaļ uz piedāvājumu >>

Kā Anew Platinum var palīdzēt iegūt vēl vairāk no taviem skaistajiem gadiem?

Platinum-art1Anew Platinum līnija ir labākais risinājums, ko mēs zinām ādai pēc 55 gadu vecuma. Mūsu zinātnieki ir ieguldījuši daudz pūļu šīs līnijas izveidē, jo viņi zina, ka 55 gados sākas labākā dzīve.

Vienkārši padomā par to, ka 55 gados tev daudz vairāk laika, ko veltīt sev nekā pirms 10 vai 20 gadiem, un tev to vajadzētu izmantot pilnībā. Dodies uz ballītēm, izbaudi brīnišķīgas brīvdienas, darbojies savā dārzā, lasi grāmatas – dari visu, ko sirds vēlas! Un ļauj mums domāt par to, kas nepieciešams tavai ādai – tev būs tikai viens darbiņš – jāuzklāj krēms divas reizes dienā.

Anew-art2Platinum līnija padara ādu stingrāku, izlīdzina dziļās grumbas un mazina ādas toņa nevienmērību. Dienas krēms ar SPF 25 aizsargā seju no viltīgajiem saules stariem – tāpēc tas ir ideāli piemērots vasaras laikam! Savukārt nakts krēms ļaus ādai atpūsties no visām papildu sastāvdaļām, kas ir tik svarīgas dienas laikā, un īpaši koncentrēties uz tavu ādas šūnu atjaunošanu.

 

 

Atpakaļ uz piedāvājumu >>

Kāpēc TTA Today ir iemīļojušas tik daudzas sievietes?

Mēs varētu vienkārši pateikt tev, ka šis aromāts sastāv no atspirdzinošu frēziju ziedu un kaktusa sulas notīm, kam seko priekpilnu hibiska un apelsīnu ziedu pušķis, tas novietots uz eksotiskā Indijas sandalkoka un to apvij zīdains muskuss.

TTA.JPG

Bet varbūt tu vēlies uzzināt, ko domā sievietes, kuras lieto šo aromātu, ir iemīlējušas to un dalījušās ar savu viedokli lielākajā aromātu datubāzē Fragrantica:

Tas atveras kā svaigs, balts zieds. Super krāšņs tuberozes un frēzijas pušķis. Aromāts smaržo tik dabiski, un tam ir tik augsta kvalitāte, ka tev šķiet, ka tu atrodies ziedu veikalā un izbaudi īstus ziedus.

Uz manas ādas aromāts ir noturīgs vairāk kā 12 stundas, kas ir pārsteidzoši, un tas smaržo tik labi, ka ikviens noteikti ievēros tevi, pat nepienākot ļoti tuvu, bet tas neliekas uzmācīgs, jo ir tik maigs un zīdains.

Manuprāt, tas lietojams jebkurā vecumā (+20), un visos gadalaikos, izņemot aukstas naktis. Tas ir nostaļģisks, sniedz mierinājumu, pacilā, ir juteklisks, elegants un tajā viegli iemīlēties.

Noteikti labākais Avon šobrīd nopērkamais aromāts. Šķiet gluži kā no dizaineru kolekcijas … Tas ir jauks, tīrs, elegants, brīnišķīgi ziedošs.

Atpakaļ uz piedāvājumu >>