Viva La Vita – lai katra diena būtu īpaša

Dzīvo, lai svinētu katru momentu, novērtētu un izbaudītu to, ko mīli. Šis ir vienkāršākais ceļš uz laimi, kam veiksmīgi seko itāļi jau daudzus gadus. Viņi nedomā par rītdienu, jo vislabākais ir dzīvot šodienā un izbaudīt katru mirkli. Esi spontāna; iedvesmojies no itāļu dzīves stila un dzīvo katru dienu!

Vai tu esi iedvesmota? Itāļu dzīvesveids ir tepat, rokas stiepiena attālumā – jo tas ir aromāta pudelītē! Viva La Vita dienas laikā tev atgādina par dzīves svinēšanu, tas ļauj tev aizvērt acis un viegli uzelpot! Nav vajadzīga steiga! Šie momenti tev piešķirs īstas itāļu sievietes garu. Kāda skaista diena – Che bella giornata! – Tā atkārtojas katru dienu.

article-pic

Avon iedvesmo izbaudīt dzīvi!

Viva La Vita ir Avon jaunākais aromāts, ko iedvesmojis itāļu dzīvesveids. Eleganta pudelīte, kas ietver brīnišķīgu aromātu, lieliski piemērotu enerģiskai sievietei, kas pilnībā izbauda dzīvi, kurai garšo espresso, patīk satikt draugus, un kura izbauda garas sarunas. Viņai patīk skaļi smieties un satikties ar ģimeni, draugiem. Tāpēc, ka dzīve ir skaista!

Kur itāļi iegūst savu pozitīvo enerģiju? Kāpēc viņi ir tik entuziastiski un patiesi? Kāpēc visi Itālijā jūtas tik labi? Izmēģini šos ieteikumus, un redzēsi, cik tas ir viegli!

 1. Izbaudi katru momentu!

Itāļi gandrīz nekad nesteidzas, bet, pat ja steidzas, tad tikai tādēļ, lai varētu izbaudīt vairāk laika ar draugiem vai ģimeni, vai, lai veltītu vairāk laika saviem hobijiem. Viņiem ir skaidrs, kas dzīvē ir svarīgākais, un pārējais var pagaidīt! Varbūt atruna, ka kavēji darbu, lai satiktos ar draugiem tomēr nebūs pārāk laba ideja, bet savam priekšniekam vari teikt, ka izmēģini itāļu dzīves standartus, un ieteikt arī viņam tos izmēģināt. Ja tev būs atklāta ķermeņa valoda un žesti, varbūt paveiksies un iztiksi bez nepatikšanām.

article-pic121

 1. Parādi emocijas!

Itāļi neslēpj emocijas, viņi ir tieši un vienkārši, kas ikdienas dzīvē uzrunā cilvēkus, pat izrādot dusmas! Izmanto žestus, lai uzsvērtu prieku un varētu atrisināt ikdienas problēmas vieglāk. Emocijas ir aizraušanās pazīme – un tad, kad tu tās iegūsti, viss kļūs vieglāk!

Iegādājies jauno aromātu no kataloga!

240

Viva La Vita smaržūdens

Viva La Vita iedvesmots grims

Dabisks mirdzums

IKDIENAI

SOĻIgrim

 1. Sagatavot ādu grimam:

Attīrīt ādu ar micerālo ūdeni

Uzklāt mitrinošu krēmu

Uzklāt korektoru, kas ir toni gaišāks par ādas toni. Uzklāt zem acīm, un deguna, zoda un pieres vidusdaļā, plakstiņiem, un citām sejas ādas zonām, kas ir sārtas.

Produkts: Avon Ideal Flawless krēmveida korektors, Medium, 3917 2

 1. Uzklāt tonālo krēmu dabīgajā ādas tonī. Izlīdzināt uz sejas tā pat kā krēmu. Lai padarītu izskatu dabiskāku, izlīdzināt tonālo krēmu ar mitru grima sūkli. Neaizmirsti par žokļa līniju, zodu un kaklu. Tonālo krēmu nevajag uzklāt zem acīm, uz plakstiņiem un uzacīm.

Produkts: Avon True Color Flawless krēmpūders, Nude, 2419 0

 1. Uzklāt pūderi, lietojot tam paredzētu otiņu. Pūderi uzklāt uz pieres, uz deguna, zoda, vaigiem un plakstiņiem.

Produkts: Avon True Color Flawless matējošs pūderis – tonālais krēms, Light medium 0158 6

 1. Izmantojot otiņu, kas paredzēta acu ēnu uzklāšanai, uzklāt gaišāko toni, kā pamattoni, pēc tam izmantojot to pašu otiņu, plakstiņa locījuma vietā uzklāt tumšāku toni.

Produkts: Avon True Colour divtoņu acu ēnas, Warm cashmere

 1. Uzvilkt līniju tuvu skropstu līnijai ar acu zīmuli, un tad izpludināt ar acu ēnu otiņu.

Produkts: Avon True Colour Glimmerstick acu zīmulis, Black Brown 0880 5

 1. Uz skropstām uzklāt mīļāko skropstu tušu. Uzklāt vairākkārt, lai iegūtu dramatiskāku izskatu.

Produkts: Avon True Colour Wide Awake skropstu tuša, Black  4219 2

 1. Izķemmēt uzacis, un tad iekrāsot ar uzacu zīmuli.

Produkts: Avon True Colour Glimmerstick uzacu zīmulis, Light brown 1346 6

 1. Lai atsvaidzinātu izskatu, uzklāt vaigu sārtumu, izmantojot tam paredzētu otiņu.

Produkts: Avon True Colour Luminous vaigu sārtums, Warm flush, 1678 2

 1. Lai ādu būtu izgaismotāka, uz vaigiem uzklāt pūdera pērlītes.

Produkts: Avon Glow bronzas pūdera pērlītes, Warm coral, 2038 8

 1. Uz lūpām uzklāt lūpu laineri, lai lūpu krāsa neizsmērētos, un tad uzkrāsot lūpu krāsu.

Produkts: Avon True Colour Glimmerstick lūpu laineris, Nude, 2135 2, Avon True Colour Perfectly Matte lūpu krāsa, Au Naturale, 1408 4

Klasiski sarkanais

ELEGANCE

SOĻI

 1. Sagatavot ādu grimam:grims

Attīrīt ādu ar micerālo ūdeni

Uzklāt mitrinošu krēmu

Uzklāt korektoru, kas ir toni gaišāks par ādas toni. Uzklāt zem acīm, un deguna, zoda un pieres vidusdaļā, plakstiņiem, un citām sejas ādas zonām, kuras ir sārtas.

Produkts: Avon Ideal Flawless krēmveida korektors, Fair, 3587 3

 1. Uzklāt tonālo krēmu dabīgajā ādas tonī. Izlīdzināt uz sejas tā pat kā krēmu. Lai padarītu izskatu dabiskāku, izlīdzināt tonālo krēmu ar mitru grima sūkli. Neaizmirsti par žokļa līniju, zodu un kaklu. Tonālo krēmu neuzklāt zem acīm, uz plakstiņiem un uzacīm.

Produkts: Avon True Colour Flawless Liquid tonālais krēms, Nude 3047 8

 1. Uzklāt pūderi, lietojot tam paredzētu otiņu. Pūderi uzklāt uz pieres, uz deguna, zoda, vaigiem un acs plakstiņiem.

Produkts: Avon True Color Flawless matējošs krēms – tonālais krēms, Fair, 0124 8

 1. Izmantojot otiņu, kas paredzēta acu ēnu uzklāšanai uzklāt gaišāko toni kā pamattoni, pēc tam izmantojot to pašu otiņu, plakstiņa locījuma vietā uzklāt tumšāku toni.

Produkts: Avon True Colour četrtoņu acu ēnas, Au Naturale (1, 2), 1804 4

 1. Uzvilkt līniju tuvu skropstu līnijai ar acu zīmuli, un tad izpludināt ar acu ēnu otiņu.

Produkts: AvonTrue Colour SuperExtend acu zīmulis – Black, 1537 0

 1. Uz skropstām uzklāt mīļāko skropstu tušu. Uzklāt vairākkārt, lai iegūtu dramatiskāku izskatu.

Produkts: Avon True Colour Wide Awake skropstu tuša, Black  4219 2

 1. Izķemmēt uzacis, un tad iekrāsot ar uzacu zīmuli.

Produkts: Avon True Colour Glimmerstick uzacu zīmulis, Dark brown, 0287 3

 1. Lai atsvaidzinātu izskatu, uzklāt vaigu sārtumu, izmantojot tam paredzētu otiņu.

Produkts: Avon True Colour Luminous vaigu sārtums, Peach, 1651 9

 1. Lai āda būtu izgaismotāka, uz vaigiem uzklāt pūdera pērlītes.

Produkts: Avon Glow bronzas pūdera pērlītes, Warm, 3027 0

 1. Uz lūpām uzklāt lūpu laineri, lai lūpu krāsa neizsmērētos, un tad uzklāt lūpu krāsu.

Produkts: Avon True Colour Glimmerstick lūpu zīmulis, True red 2192 3, Avon True Colour Perfectly Matte lūpu krāsa, Red Supreme, 2436 4

Iegādājies produktus no jaunā kataloga!

240

Viva La Vita smaržūdens

Saņem vairāk mīlestības Valentīndienā!

Kā palutināt sevi Valentīndienā – ieteikumi lieliskai Valentīna dienas relaksācijai.

Šajā Valentīndienā tev būs pietiekami daudz ideju, kā parādīt savas jūtas mīļotajam, un kā izplānot romantisku vakaru. Tu labas idejas redzi visapkārt. Bet vai kāds ir devis padomus, kā Tev likt justies īpašai šajā dienā? Mēs esam padomājuši arī par Tevi. Jo, cik labi jutīsies tu, tik labs vakarā arī būs tavs randiņš. Šeit ir daži ieteikumi.

 1. Sāc dienu visjaukākajā veidā!

Piešķir sev brīvdienu! Necelies steigā, nesatraucies par pienākumiem, izstaipies un ļauj sev lēnām pamosties.

 1. Neveido plānus

Ēd gardas brokastis, lai piešķirtu sev enerģiju. Neveido plānus! Dodies garākā pastaigā. Vēlāk klausies mūziku, dejo vai lasi. Satiecies ar draudzenēm vai palutini sevi ar Avon produktiem.

article-pic1

 1. Sajūti garlaicību!

Tu vari darīt pilnīgi neko! Moments garlaicības ir lielisks veids, kā atpūtināt smadzenes. Zinātnieki jau sen ir pierādījuši, cik šādi atpūtas mirkļi ir svarīgi. Smadzenēm vienkārši ir nepieciešama pauze, it īpaši tad, ja tu katru dienu tiec bombardēta ar tūkstošiem ziņu. Pateicoties šiem atpūtas mirkļiem, tu varēsi būt radošāka vēlāk un viegli atrisināt visas problēmas. Pat ģērbšanās Valentīna dienas randiņam tev nesagādās problēmas!

 1. Izveido mājas SPA

Pirms dodies uz randiņu, palutini sevi vēl nedaudz vairāk. Pamodini savas maņas ar aromātisku burbuļu vannu un SPA rituāliem. Ļauj sev justies kā princesei, un lieto Argana eļļu un koka rīku ķermeņa masāžai. Šādi tu varēsi lieliski relaksēties. Izbaudi nomierinošo lavandas aromātu. Lavanda lieliski nomierina nervus un samazina stresu.

 1. Izmēģini jaunu dekoratīvo kosmētiku

Pēc SPA rituāla, tu noteikti izskatīsies atpūtusies, un tavi rozīgie vaigi lieliski izskatīsies ar dekoratīvo kosmētiku. Izmēģini kaut ko jaunu. Ja tu parasti izmanto tikai vienu acu ēnu toni, tad varbūt šoreiz izmēģini vairākus. Eksperimentē arī ar lūpu krāsu toņiem – šāda īpaša diena ir lieliska izdevība izmēģināt ko jaunu.

Lai tev ir izdevies vakars! Jo pēc šādas relaksējošas dienas tu izskatīsies lieliski, mēs esam par to pilnīgi pārliecināti!

Avon Imari  – savaldzināšanas māksla

Avon Imari – aromāts, kas pievilina

 Vai tu vari iedomāties aromātu, kas apvieno visas nesasniedzamās lietas? Vienā un tajā pašā laikā vēss, silts un ass, pieredzējis un izteiksmīgs. Šāds ir Imari – visapburošākais aromāts!

Smarža ir pati mistiskākā no maņām, bet tai pat laikā nepietiekami novērtēta. Tas, ko mēs saožam, ietekmē mūs tik pat ļoti, kā tas, ko mēs redzam un dzirdam, dažreiz pat mums to neapzinoties. Tas attiecas uz darbu un privāto dzīvi, bet visvairāk… uz mīlestību.

Ir teikts, ka tas, kurš māk prasmīgi izmantot aromātu, būs savaldzināšanas speciālists. Pārbaudīsim, vai tā ir patiesība!

Imari: jūties savaldzināta

Jaunais Imari aromāts ir pilns mistērijas un apburošas kaisles. Uz ādas tas saglabājas ilgu laiku, un laika gaitā tas maina savu aromātu, atklājot jaunas, fascinējošas aromāta notis.

Dominējošās aromāta notis ir kazene un zaļais ābols, tām seko rozes, jasmīna un pačūlijas aromāts. Šīs kompozīcijas kulminācija ir saldā vaniļa. Vai tu vari iedomāties vēl vilinošāku kompozīciju?

article-pic

Kam ir domāts Imari?

Imari vislabāk būs piemērots jutekliskai un pārliecinātai sievietei, kurai nav bail būt sievišķīgai. Ja tu jūties apburoša, skaista, jutekliska, bet vēlies paspilgtināt šīs kvalitātes, tad šis aromāts ir domāts tieši tev!

Imari aromāts vislabāk iederēsies elegantā pasākumā, romantiskā randiņā sveču gaismā, randiņā ar mīļoto vai kādā īpašā vakarā, kas būs neaizmirstams.

Brīdinājums: lietot uzmanīgi! Rezultāti var būt ŠOKĒJOŠI! Iegādājies jauno aromātu jau tagad!

imari

Imari Elixir tualetes ūdens

 

5 iemesli, kādēļ tev būtu jāizvēlas auzu pārslas

Ko tu vēlētos visvairāk sev un saviem mīļajiem? Labu veselību un pozitīvu enerģiju, lai sastaptu jaunus izaicinājumus ar smaidu. To ir tiešām viegli piepildīt! Sāc ar auzu pārslu biezputru brokastīs!

Tu domā: rūpes, tu saki: auzu pārslas!

Auzu pārslas ir viens no veselīgākajiem ēdieniem! Auzu pārslas ir svarīga veselīgu diētu sastāvdaļa, jo tā piešķir daudz enerģijas, tai pat laikā saglabājot zemu glikēmisko indeksu, tādēļ tās palīdz saglabāt veselīgu ķermeņa svaru. No kā tās iegūst savas labās īpašības? Auzu pārslas satur beta glikānu, tā ir šķiedrviela, kas liek mums justies paēdušiem un apmierinātiem. Tās darbojas kā barošanas trakta izolators – pārklājot to ar lipīgu slāni, kas palēnina cukura absorbciju. Tās palīdz stabilizēt cukura līmeni asinīs.

Auzu pārslas darbojas arī kā probiotikas, kas uzlabo zarnu peristaltiku. Auzu pārslas ir lieliskas zāles, lai samazinātu cukura līmeni asinīs un holesterīna līmeni. Tās strādā kā antioksidanta un pret iekaisuma vielas. Auzu pārslas ir labs magnija avots, tādēļ tās uzlabo koncentrēšanās spējas. Noteikti izbaudi to īpašās iedarbības.

Veselīgas brokastis

Ja tu vēlies uzlabot savu darba spēju pirms sarežģītas sanāksmes, vēlies palīdzēt bērniem sagatavoties kontroldarbiem un saglabāt enerģiju sacīkstēm skolā, vai savam mīļotajam sniegt prieka devu pirms mājas tīrīšanas un iepirkšanās – nav nekā labāka tavai ģimenei par auzu pārslām brokastīs! Silta auzu pārslu biezputra ar žāvētiem augļiem un medu ir lielisks enerģijas avots. Šāda veida maltīte uzlabo izturību un novērš izsalkuma sajūtu daudz ilgāk, nekā ierastās sviestmaizes. Vēl jo vairāk, to ir ļoti viegli pagatavot. Vienkārši pārlej verdošu ūdeni vai pienu pār auzu pārslām un ļauj tām dažas minūtes ievilkties, un tad tās ir gatavas!

article

Lieliskas vakariņas

Auzu pārslas iesakām arī vakariņās! Auzu pārslas satur magniju, kā arī kāliju, triptofānu un B6 vitamīnu, šīs vielas ražo nepieciešamo serotīna devu smadzenēs. Kad sāk krēslot, serotonīns pārvēršas par melanīnu, vielu, kas regulē dienas ciklu un palīdz mums aizmigt. Bērni, paēduši auzu pārslu putru, pa nakti nemodīsies no izsalkuma! Veselīgs, mierīgs miegs kalpos kā enerģijas avots nākamajai dienai!

Ādas kopšana

Auzu pārslas ir ne tikai lielisks ēdiena avots! Tās lieliski strādā ādas kopšanā un kosmetoloģijā. Auzu pārslas vari samalt un lietot kā sejas masku vai pīlinga līdzekli. Ja tu vēlies izmantot jau gatavus produktus, tad izvēlies tādus, kuru sastāvā ir auzu pārslas. Izmanto barojošo sejas attīrītāju no jaunās Avon Care līnijas, pēc tam izmanto tās pašas līnijas barojošo sejas krēmu. Šie produkti ātri atjaunos ādas ērto sajūtu.

Ķermeņa attīrīšanai izmanto maigo dušas želeja no Avon Care jaunās līnijas – tā atsvaidzina, baro un mitrina ādu, pēc dušas uzklāj daudzfunkcionālo sejas, roku un ķermeņa krēmu. Auzu pārslas ir droši lietot alerģiskiem cilvēkiem, tāpēc tu to droši vari uzklāt uz visa ķermeņa. Tās arī ir labas bērniem un tavam mīļotajam – jaunā Avon Care līnija ir piemērota visai ģimenei. Tā satur nomierinošo kumelīti, kas ir īpaši svarīga ādas kairinājuma novēršanai ziemas laikā.

care

Auzu pārslas atjauno!

Auzu pārslas iesaki visiem – gan vecākiem, gan vecvecākiem. Tu viegli varēsi ieraudzīt mammas enerģijas lādiņu un, ka tētim ir vairāk enerģijas spēlējoties ar mazbērniem. Iepriecini mammu un uzdāvini viņai produktus no Avon Care līnijas. Auzu pārslas satur aminoskābi, kas stimulē kolagēna rašanos.

Tu noteikti šo labvēlīgo efektu varēsi novērot arī uz savas ādas.

Viss ir ļoti vienkārši ar auzu pārslu biezputru! Iegādājies Avon Care jauno līniju jau tagad!

care

Avon Care līnija ar barojošām auzu pārslām un nomierinošo kumelīti

 

 

Mirdzi šajos Ziemassvētkos!

Ziemas brīvdienu laikā mēs vēlamies izskatīties skaistas un būt labā garastāvoklī! Tīrīšana un ēst gatavošana ir viens, bet neaizmirsīsim, ka mēs esam pašas svarīgākās! Kā garantēt lielisku garastāvokli? Kā izskatīties lieliski?

 1. Izvēlies Ziemassvētku izskatu

Vai tu gatavo Ziemassvētku ēdienus, mazgā logus, plāno galda dekorācijas, veido Ziemassvētku eglītes ornamentus? Lieliski! Bet vai tu šajā steigā padomāji arī par sevi? Kad visu atstājam uz pēdējo momentu, tad bieži vien bez panikas nevaram izbēgt. Un var gadīties, ka pie skapja murminām: “Man nav ko vilkt mugurā!” vai “Kā, lai es nosedzu melnos lokus zem acīm?”

Sāksim ar apģērbu. Kas derēs? Protams, nemirstīgā, izsmalcinātā melnā krāsa. Ja tu vēlies justies ērti, tad apskati kombinezonu, kas tev noderēs dažādiem pasākumiem, vai arī kleitu “5 vienā”, kuru varēsi vilkt arī Jaunā gada sagaidīšanas svinībās!

Ja tu jau esi izdomājusi ko vilkt, bet kaut kas tik un tā trūkst, padomā par bolero jaciņu. Visām izsmalcinātajām sievietēm tāda noteikti jāiegādājas. Un neatstāj uz pēdējo mirkli! Iegādājies sev dāvanu jau savlaicīgi!

widget2

 1. Sagatavo aksesuārus Ziemassvētku stilam!

Padomā par aksesuāriem jau laicīgi, neatstāj izvēli uz pēdējo brīdi. Sudraba un zelta krāsas aksesuāri ir ļoti daudzfunkcionāli, ja tev tādu vēl nav, tad ir pēdējais laiks iegādāties un pielietot, šie aksesuāri sniegs tev mirdzumu un padarīs izsmalcinātāku.

Atceries par mēru, tu nevēlies izskatīties pēc Ziemassvētku eglītes! Tev taču nav vajadzīgs nekas daudz – matu lenta ar mirdzošiem akmentiņiem, pulkstenis, kaklarota vai eleganta somiņa – būs pilnīgi pietiekami!

article-pic

 1. Mirdzi ar dekoratīvo kosmētiku

Bez tās ir grūti mirdzēt, pat tad, ja tev piemīt dabīgs skaistums. Ziemassvētku steigā ir ļoti viegli iegūt maisiņus zem acīm. Ko mēs varam ieteikt bez pienākumu sadalīšanas ģimenes starpā? Vakara grims liek uzsvaru uz acīm, skropstām  un lūpām. Izmanto Luxe acu zīmuli un skropstu tušu ar mikro daļiņām un melnajiem dimantiem, kā arī lūpu krāsu krēmīgā, klasiskā, sarkanā krāsā. Bet, protams, sāc ar ādas toņa izlīdzināšanu.

Ja tu vēlies iegūt ikdienišķu izskatu dienas pavadīšanai ar ģimeni Ziemassvētkos, atceries par sejas ādas izskata atsvaidzināšanu, bet nepārcenties ar krāsām. Šādos pasākumos pietiek ar lūpu spīdumu un izgaismojošām pūdera pērlītēm. Atceries, kad svinam, mēdzam “apēst” vai novalkāt dekoratīvo kosmētiku, tāpēc neaizmirsti, ka dienas laikā vajadzētu atsvaidzināt savu izskatu.

Padomā arī par nagiem! Spīdošas, metāliskas nagu lakas ir pieejamas 12 jaunos toņos, kas lieliski derēs Ziemassvētkiem! Tev ir plaša izvēle!

Kā pēdējais pieskāriens tavam Ziemassvētku izskatam ir aromāta uzpūšana. Tikai nepārspīlē ar stiprumu – slēgtās telpās aromāti var kairināt jutīgākos degunus.

Priecīgus Ziemassvētkus!

widget

Labākās idejas Ziemassvētkiem!

33290972_ml.jpg

Kurš gan neatminas bērna prieku gaidot Ziemassvētku dienu? Ieraudzīt dāvanas zem eglītes vai pakarinātas Ziemassvētku zeķēs.

Pat ja šī dāvana nav grandioza, tā paliek atmiņā. Kā, lai šo prieku atkārto?

Dāvanas Viņai

Tu vēlies iepriecināt savus mīļotos, varbūt mammu vai draudzeni? Padomā, kas viņām patīk, kas iepriecina, vai kas ikdienā pietrūkst.

Varbūt pasniedz izsmalcinātu aromātu pudelīti vai krēmu, vai vannas putas ar karamelizētu ābolu un kanēļa aromātu, kas aizskalos stresu?

Ja Tu nevēlies izvēlēties nepareizu aromātu, tad iegādājies izsmalcinātu pulksteni, lai papildinātu izskatu, vai izvēlies vienmēr stilīgos pērļu aksesuārus, kas lieliski iederēsies Ziemassvētkos!

Bet esi uzmanīga ar praktiskām dāvanām – ne visiem tās patīk!

47943155 - merry christmas happy new year santa claus greeting card background

Dāvanas Viņam

Vīrieši reti kad tic Ziemassvētku vecītim, bet ,neskatoties uz to, viņiem tik un tā patīk saņemt dāvanas!

Praktisku risinājumu cienītājiem ikdienas kopšanas produktu komplekts būs lieliska dāvana: skūšanās želeja, balzams pēc skūšanās, iepakots skaistā kosmētikas somiņā. Praktisko rīku mīļotājiem varētu patikt daudzfunkcionāls kabatas nazis vai mini kamera, ko varētu ņemt līdzi sniegotās izpriecās.

Lielisks komplekts siltuma mīļotājiem būs šalle un cepure pelēkā krāsā.

Ja tavam vīrietim nepatīk eksperimentēt, tad Tu vari izvēlēties vai nu to, kas viņam patīk vai arī riskēt.

47746421_m.jpg

Dāvanas bērniem

Bērniem vienmēr ir visvieglāk piemeklēt dāvanas. Viņi ar nepacietību gaida Ziemassvētkus un decembri, jo tas nozīmē, ka drīz tiks saņemtas dāvanas. Pievērs lielāku uzmanību pildspalvai ar balss ierakstītāju vai aromātiem un spogulim ar kristāliņiem mazajai princesei, kas noteikti paudīs, ka viņa ir pati skaistākā.

Ko lai dāvina mazajiem piedzīvojumu meklētājiem? Varbūt vari uzdāvināt robotu, ko var pārveidot par vēdekli vai lidmašīnu, vai interesantu kombinezonu, lai varētu maskēties par pērtiķi.

Dāvana nav pati svarīgākā, tāpēc tai nav jābūt ļoti dārgai. Pats svarīgākais ir došanas tradīcijas saglabāšana.

Tas mums dod iespēju izbaudīt prieku un neaizmirstamu atmosfēru šajā īpašajā laikā. Mēs izbaudām šo sajūtu, arī tad, kad esam jau pieauguši, pat ja vairs neticam Ziemassvētku vecītim.

Sagādā Ziemassvētku dāvanas jau laicīgi!